header-photo

وظیفه سنگین و مهم دوستان و آشنایان شهیدان سبز / آمادگی برای 16 آذر


بدترین چیز این است که شهبدان تبدیل به آمار بشوند و به جای نام از آن ها با تعداد نام ببریم. نباید بگذاریم کسانی که برای فردای بهتر ایران جان باختند خونشان هدر برود و بهترین راه برای زنده نگه داشتن یاد و راهشان این است که دوستان و آشنایان این عزیزان اطلاعاتی از زندگی شخصی اینان (محل تولد، سن، علایق، نحوه ی شهادت، رشته تحصیلی، آرزوها، سرگرمی ها، شوخی ها، ورزش یا هنرهای مورد علاقه، خاطره، عادات شخصی، آثار هنری یا فنی، افتخارات و مدارک مختلف، عکس ها و فیلم های دوران زندگی، و ...) در قالب بسته های چند منظوره کوتاه، متوسط و بلند تهیه کنند که بشود آن ها را در جاهای مختلف انتشار داد. مثلا بشود در یک صفحه ی آ-چهار یک شهید را به صورت کوتاه به جامعه شناساند.

می شود یک سایت یا ویلاگ برای این شهیدان ایجاد کرد و از دوستان و آشنایان دور و نزدیک خواست با کامنت در زیر پست هر شهید خاطرات و اطلاعات خودشان از آن شهید را بگویند. بسته های کوتاه شناسنامه شهدا را می توان روی کاغذ پرینت گرفت و در مناسبت های مختلف (مثلا 16 آذر) بین مردم تقسیم کرد تا فراموش نشود که این عزیزان زندگی و آرزو های فراوان داشته اند و فقط یک عدد نیستند.

 عکس ها مربوط است به کودکی شهید ندا آقا سلطان و فیلم زیر مربوط است به تنبور نوازی شهید سبز کیانوش آسا در خوابگاه دانشجوییرسانه شماییـــــــــــــــــــــــد لطفا این نوشته را برای دیگران هم بفرستید

«حرف حساب» ف.ی.ل.ت.ر است از دیگران بخواهید از  اینجـــا  مشترک شوند. با سپاس

Blog Widget by LinkWithin