header-photo

وقتی یک دانشجوی هوشمند علی خامنه ای را مجبور به اعتراف می کند: انتقادها از رهبری فراوان استاینان نمی دانند که اگر نوبت صحبت به مردم بدهند چیزی جز شکست و آبرو ریزی نصبیشان نخواهد شد. در دیدار نخبگان علمی با علی خامنه ای رهبر ایران دانشجویی هوشمند از اینکه صدا و سیما واقعیات را نشان نمی دهد و در پنج سال گذشته در هیچ جا هیچ انتقادی از رهبری نشده سخن می گوید. آن گاه علی خامنه ای در پاسخ به انتقادهای شجاعانه ی دانشجوی نخبه ی دانشگاه شریف ضمن  نعل وارونه زدن و مجرم خواندن هموطنانی که بدنبال رای دزیده شده اشان هستند اعتراف جالبی هم در رابطه با مشروعیت از دست رفته و سیل انتقادها به خودش نیز می کند که بسیار جالب است. (اینجا)
انتقاد هم هست، فراوان هست، كم هم نیست؛ بنده هم می‌گیرم، دریافت می‌كنم و انتقادها را می‌فهمم.
جالب این است که این اعتراف به فراوان بودن انتقادهای مستقیم از دهان خود او خارج می شود


رسانه شماییـــــــــــــــــــــــد
«حرف حساب» ف.ی.ل.ت.ر است از دیگران بخواهید از  اینجـــا  مشترک شوند. با سپاس


1 comments:
ناشناس

گفت...

سلام در صورت امکان با توجه به اینکه عضو بالاترین هستید برای اطلاع رسانی در مورد تبلیغ برای وبلاگ دکتر زید آبادی را آزاد کنید ما را همراهی کنید
http://porsam.wordpress.com/
ahmad | 10.29.09 - 4:32 pm | #

توجه توجه: با زلزله 10 ريشتري الله و اکبر، ديکتاتور مي لرزد! به هوش باشيد و به پشت بامها فرار کنيد! سه شنبه 12 آبان راس ساعت 10 شب يک صدا و متحد در هر کجاي ايران عزيز که هستيم با فريادهاي کوبنده الله اکبر به استقبال راهپيمايي بزرگ سبزانديشان در 13 آبان مي رويم. هر کدام از ما يک رسانه ايم. لطفا در اطلاع رساني اين زلزله بسيار مهم کوتاهي نکنيد. به دوستان و آشنايان خود بگوييد.
( اين پيام کوتاه را با ياهو مسنجر براي همه دوستان خود بفرستيد)
زلزله 10 ريشتري ا� | 10.29.09 - 5:08 pm | #

عرفان جان ۵ سال چیه ... ۳۰ سال

--------------------------------

عرفان: به به آقا حسام عزیز. من از قول این دانشجوی گرامی گفته ام. وگرنه حرف شما کاملا حساب است.

Hesam | Homepage | 10.29.09 - 6:32 pm | #
Blog Widget by LinkWithin