header-photo

21 عکس منتشر نشده از خیابان های تهران در روز 16 آذر(رشد خبرنگاری سبز)کودتاچیان می گویند اعتراضات مردم در روز 16 آذر محدود به دانشگاه ها بود. عکس های زیر که هم نشانگر لشگر کشی کودتاچیان و هم آشکارکننده حضور جدی مردم در خیابان های تهران در روز 16 آذر است سند محکمی بر همه گیر بودن اعتراضات 16 آذر است.

کیفیت خوب عکس ها نشان می دهد که سبزها در تقسیم کار شدیدا موفق عمل می کنند و شاخه خبرنگاری غیر حرفه ای جنبش سبز با هوشیاری تمام به وظایف خود آشناست. از همین عکاس دلیر یک سری عکس هایی از مواجب بگیران کودتاچی نیز دریافت شده که بزودی منتشر خواهد شد تا مورد شناسایی قرار گیرند. ایران سپاسگزار کوشش های سبزتان است. به امید فردای سبز ایران به همین زودی ها.(روی عکس ها کلیک کنید تا به اندازه ی بزرگ تر ببینید).


رسانه شماییـــــــــــــــــــــــد لطفا این نوشته را برای دیگران هم بفرستید


«حرف حساب» ف.ی.ل.ت.ر است از دیگران بخواهید از  اینجـــا  مشترک شوند. با سپاس1 comments:
.

گفت...

تو به چندتا آدم ميگي حضور پز شور؟!!!!!!
برو اونجاي كسي كه باعث شد اين جريان تو ايران اتفاق بيوفته رو بخور!!!!

مرتيكه بيشعور(موسوي) هنموز چند ساعت مونده انتخابات تموم شه ميگه من رييس جمهورم

مرتيكه توي كشورايي هم كه انتخابات فرماليتس اين حرف ها رو نمي زنن چه برسه به ايران
بي شعور راي تهرون رو ديده خيال كرده ايران همش تهرونه!!!
رضا | 12.11.09 - 5:11 am | #

تو به چندتا آدم ميگي حضور پر شور؟!!!!!!
برو اونجاي كسي كه باعث شد اين جريان تو ايران اتفاق بيوفته رو بخور!!!!

مرتيكه بيشعور(موسوي) هنوز چند ساعت مونده انتخابات تموم شه ميگه من رييس جمهورم
رضا | 12.11.09 - 5:16 am | #

دمت گرم رضاجون - گل گفتی
سبزتر از سبز | 12.12.09 - 7:45 am | #

جناب رضا که در مکتب ولایت تربیت چارواداری یافته ای به زبان خودت جوابتو میدم:
سوما" مرتیکه بیشعور اون رهبر خونخوارت هست که قبل از شمارش آرا پیروزی ا.ن را تبریک گفت. و آقای میرحسین چند ساعت قبل از انتخابات نگفت من پیروزم بلکه این مردم بودند که دیدند در هر حوزه رای گیری به وضوح اکثریت قاطع به میرحسین داشتند رای می دادند.
دوما" کافر همه را به کیش خود پندارد. چون شما عادت دارید اونجای مقام عظمای ولایت را بخورید فکر می کنید بقیه مردم ایران هم از این کارها می کنند؟
اولا" برای اینکه بفهمی چرا حضور حتی چند نفر (فقط نیروی انتظامی 200 نفر از چند نفر را دستگیر کرد! سپاه و بسیج آمار دستگیریها را اعلام نکردند) حماسه است و حضور پرشور است به یاد بیاور که برخلاف راهپیمایی های حکومتی که ساندیس و ناهار و اتوبوس در اختیار شرکت کنندگان هست یک ماه تمام سردارانتان برای مردم خط و نشان کشیدند و هزاران مزدور با لباس جنگی و مسلح به سلاح سرد و گرم بی رحمانه مردم را لت و پار کردند. در این شرایط هزار نفر اگر به خیابان بیایند یعنی یک میلیون نفر در صورت عدم سرکوب وحشیانه به خیابان خواهند آمد. آی کیو داری اینو بفهمی؟
ثمره | Homepage | 12.12.09 - 3:11 pm | #
Blog Widget by LinkWithin